odpočinek na Goa (6 dní/5 nocí)

Termín:  listopad, prosinec  2019 (dle dohody i jindy)

Počet účastníků: 10-12

Itinerář:

Den 01: Přílet do Dillí + prohlídka

Přílet do Dillí. Dle času prohlídka Starého i Nového Dillí. Uvidíte slavnou Červenou pevnost (UNESCO), Velkou páteční mešitu, dále Rádž Ghát, chrám Birla Mandir, Humajúnovu hrobku (UNESCO), areál Kutub Minár (UNESCO) nebo symbol města Lotosový chrám. Projedete také kolem Brány Indie a vládních budov. Večer fakultativní návštěva Sound & light show v Červené pevnosti Nocleh v Dillí. Nocleh.

Den 02: Dillí – Goa

Snídaně. Dopoledne přelet do letoviska Goa na pobřeží Arabského moře. Goa je nejmenším indickým státem a bývalou portugalskou kolonií. Přílet v odpoledních hodinách, volno, pobyt u moře. Nocleh.

Den 03: Koupání v Goa + prohlídka Staré Goy

Snídaně. Volno pobyt u moře. Polodenní výlet do Staré Goy. Navštívíme místa, kde stávala stará koloniální metropole přezdívaná pro svoji výstavnost „Římem Orientu“. Stará Goa byla založena v 16. století a dodnes se pyšní křesťanskými kostely, mezi nimiž vyniká bazilika Bom Jesus a katedrála Se, která je největším křesťanským objektem v Asii. Výlet pokračuje k hinduistické svatyni Shri Mahalsa, která je zasvěcená ženské inkarnaci boha Višnu a představuje zajímavé propojení portugalské a hinduistické architektury. Návrat do hotelu a nocleh.

Den 04: Koupání v Goa

Snídaně. Volno pobyt u moře nebo fakultativně výlet za slony:

Shanti je malá osada uprostřed lesa v blízkosti starobylého chrámu ze 13. století Tambdi Surla zasvěcenému bohu Šivovi, která je známá svou sloní farmou. Výlet začíná sloní show, při které uvidíte slony tančit, malovat či hrát kopanou. Zájemci poté absolvují krátkou projížďku na slonech. Po obědě se můžete aktivně zúčastnit koupele slonů. Na závěr Vás čeká prohlídka zmiňovaného chrámu Tambdi Surla.

Den 05: Koupání v Goa

Snídaně. Volno pobyt u moře nebo další fakultativní program.

Den 06: Goa – Dillí

Snídaně. Transfer na letiště a odlet zpět do Dillí. V případě času dokončení prohlídky města a dle letového plánu transfer na letiště a odlet.

 

Odhadované náklady (podrobný rozpočet předložíme na požádání):

Klubová cena 21.500,-Kč obsahuje:

  • 5x ubytování se snídaní
  • 2x vnitrostátní let (Dillí – Goa – Dillí)
  • všechny transfery dle programu v klimatizovaném autě s řidičem, česky mluvící průvodce
  • prohlídka Staré Goy
  • všechny patřičné poplatky a taxy

 

Každý člen si hradí sám (organizačně zajistíme, ceny jsou orientační):

Letenka (14.000,-Kč), Vízum (2.000,-Kč), cestovní pojištění, jídlo, Fakultativní výlety, vstupné nad rámec výše uvedeného

Očkování: rádi Vám poskytneme informace o aktuální potřebě (obecně se doporučuje žloutenka, břišní tyfus, meningitida, vzteklina)

 

[insert_ajaxcontact id=644]